Początek…

2 stycznia 2007r., początek nowego roku, w którym czeka nas kolejne 365 dni. Czy w tym czasie uda nam się coś zmienić? Mnie na pewno tak. Postanowiłem odpalić ten nietypowy pamiętnik myśli i mam nadzieję, że przynajmniej do końca bieżącego roku uda mi się go prowadzić.

Jestem początkującym „pisarzem” i nie wiem czy w wystarczającym stopniu sprostam zadaniu. Jedno jest pewne, nie będzie to zwykłego rodzaju „blog”, nie uświadczysz tu tekstów dotyczących mojego życia osobistego, raportów z dni, które już przeminęły. To co osobiste zachowam dla siebie, a resztę opublikuję tutaj.

Teraz krótka notatka o podstawowych elementach mojego blogu:

Wpisy. Wpisy będą, to jest pewne. Nie mogę jednak z góry udzielić informacji o czym one będą, jak często będą się pojawiały. Po prostu pojawią się nagle, będą o tym co aktualnie mnie gryzie z tyłu głowy. Z czasem planuję też urozmaicenie moich wpisów pewnym dodatkiem, ale z tym chwilowo się nie zdradzam, bo nie wiem czy kiedykolwiek wejdzie to w życie.

Komentarze. Element, który towarzyszy blogom od czasu ich narodzenia. U mnie będzie podobnie. Wszelkie pytania, sugestie itp. Proszę kierować właśnie tam (lub na prywatną skrzynkę pocztową), ja się z tym zapoznam i być może kiedyś to wykorzystam lub odpowiem.

Reklamy. Ktoś chce wykorzystać komentarze jako reklamę? Śmiało, ja tego bronić nie zamierzam. Zachowany będzie następujący podział: notatki wstawiam ja, komentarze wszyscy. Treść komentarzy jest już zależna od tego kim jest osoba komentująca. Ktoś ma coś przeciwko jakiemuś komentarzowi? Nie moja to sprawa, za treść komentarzy odpowiadać nie będę.

Linki. Częstą rzeczą jest wymiana linków. „Wstawiłem twojego bloga do ulubionych, ty też wstaw mojego” – ten tekst nie zadziała. Skróty do innych linków wstawiam wtedy, gdy dany blog mnie czymś zainteresuje. W innym wypadku powiem blogowi „papa” i ów blog więcej mnie nie zobaczy.

To chyba wszystko co mam do zawarcia w pierwszej notatce. Kolejne pojawią się gdy nadejdzie ich odpowiednia pora.

Reklamy

Komentarzy 9

 1. Heja bananas! I love you! :D

 2. Nono pozdrowienia MiszczQ ! :) Powodzenia w ogarnięciu bloga i żeby się nigdy nie znudziło.

 3. Początek zawsze jest najciekawszy, bo później to raczej juz niewiele jest. ;)

  To o gryzieniu zapamiętam. Najwyżej znajdę inne nie mniej wspaniałe miejsce, ażebym znalazła się we wpisie.

 4. Fstafiam tego komentasha, rzeby tó tak pósto nie było!! MaSz FaJoWeGo BlOgAsKa!! Papatki!!

 5. Śliczny ten Twój blogassek ;) ;) ;) ;) ;) ;) , napraffde mi siem podoba :):):):):):). Aj law ja MiszczQ. Buziaczki :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

 6. Ech, a ja myślałam, że mam jakieś szanse, a tu taka grupa idoli… tzn. fanów… albo fanek… Ech…

  Zapomnij 8)

 7. Albowiem powiadam ja wam iż każdy ma szanse. :}

 8. Zapomnij ;P

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: