Mordercy dzieci… Dzieci mordercy…

Każdy z was już pewnie wie, że aborcja jest zła, aborcja jest be i koniecznie trzeba jej zabronić. Każdy już wie, że zabieg aborcyjny powinien być karany, im większy kara tym lepiej. Nie można pozwolić, by zabójcy dzieci narodzonych lub nienarodzonych mogli poruszać się swobodnie po tym świecie.

I tutaj na ratunek przybywa nam żona Romana Giertycha, pani Barbara Giertych. Kim jest ta wspaniała osóbka, która przybywa nam z odsieczą? Ta pani postanowiła, żeby identycznie karać morderców ludzi jak i osoby poddające się zabiegowi aborcji. Argumentuje to tym, że nie ma czegoś takiego jak płód, według niej od razu jest dziecko, które z niewiadomych przyczyn nie wyłazi na świat tylko błąka się tam w środku i utrudnia ludziom życie, ale czy to powód do zabijania?

Pani Barbara Giertych nie jest sama. Podobnie jak i ona uważa cała rodzinka Giertychów, Maciuś i Romek Giertychowie oklaskują tej pani za odwagę, dodają jej sił. Całą to rodzinka jest lekko pieprznięta, jeden neguje teorię ewolucji, drugi twierdzi, że nasza Polska rasa jest najlepsza, a trzeci członek rodziny chce wsadzić do więzienia tych, którzy chcą podnieść rękę na płód. Strach pomyśleć co, by było gdyby to nie Kaczyńscy, a Giertychowie rządzili naszym krajem. Prawda, że straszne? Teraz będzie coś jeszcze gorszego, wyobraźcie sobie, że ta trójka Ojciec, Matka i Syn są jedną osobą (możliwe, że stoimy u narodzin nowej wiary).

Jednak czy taki świat gdzie zabójcy dzieci nienarodzonych idą do więzienia będzie światem sprawiedliwym? Czy wszystko będzie fair jeśli w taki sposób to zostawimy? Otóż nie! Lecz tutaj nadchodzę ja ze sowim fantastycznym pomysłem. To co spieprzyła rodzinka Giertychów poprawię ja.

Jaki jest ów mój projekt wsadzania wszystkich do więzienia? Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy, że zastosujemy zasadę równouprawnienia. Skoro matka zabijająca dziecko będzie szła do więzienia na całe życie, to czemu nie zastosować tego w drugą stronę? Logiczne jest zatem, że jeśli w wyniku porodu, matka umrze, a dziecko przeżyje, to… dziecko to powinno siedzieć, do końca swego życia. Bo czym się różni zabicie dziecka nienarodzonego od matki narodzonej? Ktoś powie, że to nie morderstwo, że to przypadek. A czemu ja mam temu komuś w to wierzyć? Takie dziecko to siedzi sobie w środku potencjalnej matki i kombinuje, tutaj kopnie, tam ugryzie, tutaj coś przetnie. Takie dziecko nie ma przeszkolenia na sapera, weźmie przetnie czerwony kabelek i <BACH!> potencjalna matka przeniosła się do cudownej krainy „dwa metry pod ziemią”. Jak dla mnie ewidentne zabójstwo, bachor natychmiast powinien iść do pierdla, albo jeszcze lepiej, od razu na krzesełko je.

Politycy, nie czekajcie za długo. Działajcie póki jesteście jeszcze młodzi, póki jesteście u władzy. Wsadzajcie wszystkich do pierdla, wtedy przynajmniej nikt nie będzie was krytykował.

Reklamy

Komentarzy 8

 1. Artykuł jest bardzo fajny ale ja cie prosze zebys ty wiecej nie straszył ludzi wizja Giertycha na „Krześle Prezydenckim”!!! Przeciez to by była katastrofa totalna, Nawet powiem wiecej:KATAKLIZM NARADOWY!!!! Daj nam spokojnie zyc i nie doprowadzaj swoich czytelników do zawału serca:) Pozdrawiam

 2. mocne, choć nie można powiedzieć ‚jest sposób w tym szaleństwie’ :] .a państwo G jak shit, niech lepiej swoje życia poczęte chronią, a nie cudze.

 3. Fajne, ale mam nadzieje, że to jest tylko satyra a nie twoje poglądy, bo to by było przesadzone ;o)

  ABORCJA ZłA JEST!!!!!

 4. Część jest tylko satyrą (np. mój projekt w tej sprawie), ale część jest poważnie, np. pomysły państwa Giertychów.
  Osobiście jestem jak najbardziej za wprowadzeniem aborcji.

 5. No mocne mocne.

 6. To chyba dobrze, że mocne. :P
  Z ciekawostek dodam, że… Te dwa „mocne” wpisy (Aborcja, eutanazja, kara śmierci i Mordercy dzieci, dzieci mordercy) są najczęściej odwiedzane.

  Ale i tak najbardziej rozbawiła mnie osoba, która weszła na mojego bloga po wpisaniu… „Dać Giertychowi prosto w ryj”, nie wiem kto to był, ale składam gratulacje tej osobie. :D

 7. „We really need to get over this love affair with the fetus and start worrying about children.”

  „Europa bedzie ruszala autostrado a Polska pielgrzymowala polnymi drozkami”

 8. Że co proszę??????? Że to ma niby być mocne?
  Otóż pisać satyrę to trzeba umieć, a przypisywanie winy płodowi jest tak niedorzeczne w porównaniu do winy kobiety, która dość często istnieje, że całość mnie nie śmieszy lecz jedynie odraża. Czytając pierwsze zdania oczekiwałem jak na wielki pokaz fireworków a tu tylko siarą zajechało. Zamiast fascynujących rozbłysków poszła chmura gryzącego dymu. Czarnobyl że aż płakać się chce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: