Wybornie wyborowe wybory…

Od poprzednich wyborów minęły dwa lata i przyszedł czas na kolejne wybory. Nie jest to żadna zmiana w prawie naszego kraju, a jedynie niepowodzenie w utworzeniu rządu większościowego. A skoro rząd nie był w stanie rządzić, to trzeba było go rozwiązać i ponownie zgłosić się do wyborców, do nas.

W 2005 roku (kiedy to miały miejsce ostatnie wybory) frekwencja wyborcza była na żałośnie niskim poziomie, nie oddała kraju nawet połowa obywateli naszego kraju, ponad połowa kraju miała to wszystko głęboko w dupie. Teraz jest pojedynek rewanżowy i mam nadzieję, że my, głosujący, zwyciężymy, że będzie nas więcej.

Czy mamy jakieś szanse na zwycięstwo? Wątpię, ja przewiduję, że wynik będzie jeszcze gorszy niż ostatnio, bo z tych, którzy głos oddali odejdzie kilku, którzy zawiedli się rządami PiS i brakiem rządów PO. Przez całe ostatnie dwa lata PiS zajmował się tym jak zniszczyć dawnych złych, a PO zajmowało się tym jak zniszczyć tych, którzy niszczą dawnych złych. Był też LiD, który pozwalał niszczyć się tamtym, by samemu osiągnąć sukces. Przez te dwa lata powstało jedno wielkie gówno, które nikomu nie wadziło. Niestety ktoś je rozgrzebał i w ciągu chwili pojawiły się tysiące muszek i przeraźliwy smród.

Teraz mamy wybór pomiędzy tymi, którzy chcą zniszczyć komuchów (PiS), tych, którzy chcą zniszczyć walczących z komuchami (PO), tych, którzy chcą zniszczyć walczących z komuchami i walczących z walczącymi z komuchami (LiD) i resztę, która dostaje się z innych pobudek. SO chce spłacić swoje długi, PK chce mieć prawo do pozowania na łamach Playboya, KW LPR chce się po prostu dostać. Wiele do wyboru, lecz nie ma różnicy na kogo głos oddamy, to są ciągle Ci sami ludzie.

Na łamach tego mojego bloga, chciałbym zachęcić wszystkich do pójścia na wybory, to wszystko. Oddania głosu na tę partię, na którą masz ochotę. Nie musisz znać jej programu, nie musisz jej lubić, nie musisz do niej należeć. Po prostu rusz swoją dupę i idź na wybory. Jeśli nie wiesz na kogo głosować, nie wiesz co zrobić ze swoim głosem to oddaj go na KW LPR, na kandydata UPR. Dlaczego akurat tak? Lubię tę partię, znam ich program i wiem, że jest dobry. Większości raczej nie zdobędą, ale przynajmniej pierwszy raz mają szansę na wejście do sejmu, daj im szanse.

No i to chyba wszystko co mam do powiedzenia w związku z wyborami. Kolejna notka odnośnie wyborów pojawi się już po wyborach i będzie podsumowaniem tego starcia.

Komentarze 3

  1. […] Original post by Gb.Ottis (MiszczQ) […]

  2. Czekamy na powyborczą notke. Jeśli będzie na tym poziome co ta to czekamy z jeszczce większym zniecierpliwieniem

  3. […] Original post by Gb.Ottis (MiszczQ) […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: