Flaga w kupie…

Zdjęcie flagi w kupie.
Link do filmiku z wsadzaniem flagi w kupę.

Ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego dokonano straszliwego czynu, wbito flagę w kupę. Nie wiem do kogo należała ta kupa, ale flaga z całą pewnością należała do kraju, w którym mieszkam. Natychmiast pojawiły się w mediach sensacje, natychmiast pojawiły się oskarżenia, natychmiast PPP (Prawdziwi Polacy Patrioci lub Prawdziwie Pieprznięci Polacy) oburzyło się i zagroziło pozwami.

Czy to co zrobił jest rzeczywiście straszne? Czy wbicie flagi w kupę jest złe? Czy to jest obraza flagi państwowej? Według mojego zdania, NIE! Każdy ma prawo wbić flagę w kupę i kupą obsmarować flagę, wszak mamy żyć podobno w wolnym kraju. Więc gdzie niby jest ta wolność? Chce, to niech sobie wbija, jego program, jego flaga (zapłacił za nią, więc jest jego), w takim razie i jego sprawa co z nią zrobi.

Czyn Wojewódzkiego miał mu podnieść oglądalność, czyn osoby pozywającej (oszołom z LPR) rozgłos dla partii. Każdy chce kawałek kupy dla siebie.

Jaki wniosek? Kupa – rzecz obrzydliwa odrzucająca większość normalnych jednostek, ale dla niektórych jest rzeczą, po którą warto sięgnąć, by zdobyć choć troszkę popularności.

Reklamy

Komentarzy 7

 1. ooo ..nie a ja sie nie zgadzam zhistorycznego nawet punktu widzenia flaga to cos naszego typowo polskiego! nie po to nasi prozdkowie umierali na wojnie broniac naszego narodu .. babcie zszywały flagi które były popalone itp itd zeby jakis IDIOTA sobie ja wkładał w gówno. Skoro dla niego flaga, symbol polskiosci nadaje sie do wsadzenia w gówno to ja wsadzilabym tez jego zdjecie w to gówno! Niech sobie jedzie do innego kraju skoro tyle go obchodzi Polska …az zal. Czasem sa rzeczy..wartosci których nie wolno bezczescic i za taka rzecz uwazam flage. Krótko powiem ..za dobrze ma w zyciu i tyle, dlatego moze zachowywac sie jak rozpieszczony bachor. A co do popularnosci…hmmm Doda tez robi co moze zeby uratowac swoj tyłek , ale prawda jest taka ze … zestarzeja sie kiedys i kiedy pomysla co dobrego zrobili w zyciu nie bedzie nawet co wymienic ;] dziekuje :D

 2. Ależ Aniorr, przecież to jest Polska Kupa, która zalega na Polskich Chodnikach. A skoro tak jesteśmy dumni z naszych chodników i kup, to właśnie powinnismy udekorować je tymi flagami. Ja nawet jestem za wielką akcją tego typu, w kazda kupę wtykać polską flagę, wtedy przynajmniej nikt nie wdepnie w to `gówno` z zaskoczenia.

  Czy znowu to jego zachowanie było takie naganne? Dla mnie nie. Zwracam uwagę, że on sobie ten kawałek ścierki w barwach narodowych kupił, a skoro sobie go kupił to jest jego własnością. Przynajmniej tak powinno być w normalnym-wolnym kraju.

 3. Skoro można włożyć w kupę coś co Cię określa (jeśli jesteś Polakiem), to pewnie dałbyś się też kupą obsmarować by nie przeszkadzać w wolności osobie, która by chciała Cię tą kupą obsmarować, przecież trzeba chronić wolność jak mówisz.

 4. Wolność jednej osoby, kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiej osoby.

  Czyli, jeśli ktoś chce się obsmarować odchodami, to proszę bardzo, ale niech nie smaruje nikogo innego.

  To samo z flagą. Kupiłem flagę i mogę z nią zrobić co chcę. A jeśli nie może, to znaczy, że wydał pieniądze na nic.

 5. Kanadyjska Kupa Wojewódzka
  Pewien 20-letni Kanad* zamiast jeszcze wiele lat poświęcić rozwojowi swej inteligencji i w nieco późniejszym wieku spróbować zaistnieć w mediach (jako postać cokolwiek już ukształtowana), postanowił przebić się, nie czekając na zakończenie procesu fałdowania swych nazbyt jeszcze młodych a szarych komórek półkul zawartych w pudle kostnym. Zaznajomił się z procedurami (o tym poniżej) stosowanymi w polskich mediach, sądach oraz w naszym artystycznym świecie (a raczej w półświatku) i został nimi zainspirowany, zatem ruszył na podbój świata korzystając z YouTube.

  Ponadto oglądał naszą (pół)intelektualistkę – Kupę Wojewódzką, która to kojarzy się z utykaniem. Utykała bowiem flagi Narodu Polskiego w końcowych psich produktach przemiany materii. I żeby utykała również na kończynę dolną (choćby z powodu uwierania półbuta), to moglibyśmy jej współczuć, jednak ciągle utyka na bezrozumne półkule uwierające jej półinteligencję. Może telewizyjne studio powinna zamienić na ciche a bezklamkowe pomieszczenie? I wlać (dla towarzystwa) co bardziej treściwe resztki jej ulubionej zawartości szamba? Mucha nawet już nie chce siadać na tej oszołomskiej Kupie…

  Ponieważ aby coraz bardziej szokować, należy podnosić poprzeczkę wyrafinowanej głupoty, ów zaoceaniczny przygłup przebił polską Kupę zmasowaniem pomysłów – hostię… ciął piłą, przypalał papierosem, przybijał gwoździami, spuszczał z wodą w toalecie i gotował w garze. Ten młody „geniusz” proponuje (jak widać) cały wachlarz instalacji – od statycznych po dynamiczne. I jakaż ekspresja bije podczas zmagań z uduchowionym opłatkiem! To jedynie część jego artystycznych występów. Po kilku procesach w Polsce, w których nie dostrzeżono znamion przestępstwa w twórczości artystycznej polskich twórców typu Znalskie i Nieznalskie, niewykluczone, że owego Kanada warszawska „Zachęta” zaprosi do wtopienia się swoją instalacją w naszą artystyczną rzeczywistość.

  Na drugiej półkuli (tym razem ziemskiej) emitowane filmiki zostały oprotestowane przez katolików, jednak z marnym skutkiem, bowiem po parogodzinnej przerwie, ponownie je zamieszczono. Przecież należy walczyć z kołtunerią i zaściankowością i Kanadzi sobie z tym coraz lepiej radzą… YouTube jest oskarżana, że na wizji pozostawia antykatolickie „dzieła sztuki”, podczas gdy natychmiast usuwa ruchome obrazki obrażające muzułmanów i żydów (także Żydów). Oczywiście, owi odważni i twardzi ludzie Północy, nie walczą ze średniowieczem innych religii, bowiem kolejny samolot mógłby zboczyć z rejsowej trasy, a wieżowców jednak ci u nich jest całkiem sporo…

  Najwyraźniej ludzkość nie może dojść do konsensusu na linii podziału ‘wolność poglądów’ a ‘szacunek wobec symboli’. Są ludzie, których otoczenie nie uwrażliwiło na to drugie pojęcie, zatem myślą, że hostia to okrągły wafelek, flaga to pozszywane kolorowe płachty, zaś krzyż to dwa prostopadle zmontowane patyki. Większość to prowokatorzy, którzy jedynie anonimowo w internecie są odważni, bowiem dyskutując z nazwiska nie pisaliby wielu bzdur, niemniej istnieje grupa osób rzeczywiście zagrażająca dobrym obyczajom i bezpieczeństwu globalnej wioski. Osoby te mogłyby wiele dobrego zdziałać w rozmaitych dziedzinach, jednak wybrały destrukcję zamiast twórczości przydającej blasku światu.

  Pewien amerykański profesor biologii rzekł był – „Niszczenie hostii jest doskonałą formą protestu przeciwko agresji katolików”. No cóż, niektórzy się zastanawiają (choćby sprawa polskiego astronoma), czy można być z jednej strony profesorem, z drugiej zaś mieć poważne braki w etyce. I widać, że… (niestety) można!

  Pewnie każdy naród ma swoją powiatową, wojewódzką lub nawet narodową Kupę. I takie coś najczęściej wypływa, kiedy diamenty toną. (I żeby choć ta kanadyjska Kupa chciała pachnieć żywicą, niczym wielka i piękna Kanada według książki Arkadego Fiedlera).

  * – zbyt długie i niezbyt godne „Kanadyjczyk”, nieprawdaż?

 6. […] Flaga w kupie… « Ja i mój własny świat4 Kwi 2008 … Filed under: Aktualności, Myśli, Polska, Przemyślenia, Reklamy Otagowane: | Aktualności, flaga, flaga w gównie, flaga w kale, flaga w kupie, … […]

 7. Jeśli mamy taką wolność i demorację to czemu nie wolno obsmarowywać obecnego prezydenta a poprzedniego można było ? I wsadzanie fłagi w kupę, to już przegięcie do kwadratu i jeszcze tam jakiś aktorzyna zrobił to samo za co dostali oklaski!! Do czego to już doszło ,aby ewreje robili w naszej Ojczyznie taie szopki!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: