Polscy Złodzieje Piłki Nożnej…

PZPN odwołał się. Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli to podaję link na onet.pl oraz na interia.pl. No super, wreszcie to złodziejskie coś przestanie funkcjonować. Teraz tylko pytanie co dalej.

Teoria pierwsza.
Zarząd zostanie odwołany, a następnie powołany jeszcze raz z braku innych odpowiedzialnych osób. Ewentualnie powołany zostanie inny zarząd, a obecny będzie vice zarządem. Sytuacja nie zmieni się w ogóle na dobre i bardzo mocno na złe. Polska będzie chyba jedynym krajem na świecie, gdzie futbolu nie będzie, zamiast tego wszystko będzie układane przy stole, drużyny będą tylko wychodzić do pokazania innym, że jednak jest inaczej, że to prawdziwa gra.

Teoria druga.
Obecny zarząd odchodzi. Wspaniale rządząca partia wybiera swój zarząd, co prowadzi do upolitycznienia piłki nożnej. A co z tym idzie, wygrywać będą te drużyny, których trenerzy sympatyzują z aktualnie rządzącą partią. W przyszłości, gdy PO rządzić już nie będzie, następuje zmiana kadr i sytuacja się powtarza.

Takie są moje dwie teorie, niezależnie, która zostanie zrealizowana, to i tak będzie syf, kiła i mogiła. Czy jest jakaś rada, by było lepiej? Myślę, że jest, ale na to nie jesteśmy w Polsce przygotowani. Takie coś, jak powołanie zarządu, trzeba robić powoli, spokojnie i bez patrzenia na barwy polityczne. Niestety obecni przywódcy kraju nie są w stanie czegoś takiego zrealizować. Znów będzie wielka wojna PiS-PO i znów gówno z tego wyjdzie.

Zatem czy powinniśmy cieszyć się z trzymiesięcznego skrócenia terminu rządzenia przez PZPN? Ja myślę, że nie. Czym są te trzy miesiące? To ledwie skrawek, a podejrzewam, że skoro skrócony jest ich termin działania, to… Będą się panom należeć astronomiczne odprawy. Ja więc nie patrzeć to znowu jesteśmy w plecy.

Nie lubię już Polski.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: